Menu
A
A
A
A
A
A

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

05 - 05
2021
Wiosna, czas na kleszcze!

Ciekawy artykuł dr Marty Hajdul-Marwicz

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Nabór do bursy 2021/22

Uczniowie, rozpoczynający naukę w roku szkolnym 2021/2022 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Elżbiety w Szczecinku, którzy chcieliby zamieszkać w Bursie Szkolnej Nr 2 w Szczecinku proszeni są o wypełnienie i złożenie do sekretariatu Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - Zespołu Placówek Oświatowych w Szczecinku deklaracji przyjęcia do bursy (druk w załączeniu) w nieprzekraczalnym terminie do 6 sierpnia b.r.

 

W związku z sytuacją zagrożenia wirusem COVID-19 prosimy o składanie deklaracji w wersji elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@eco.szczecinek.pl.

 

Z załączeniu Uchwała Rady Powiatu w Szczecinku, dotycząca kryteriów rekrutacji do Bursy Szkolnej nr 2 w Szczecinku oraz oświadczenia do wniosku o przyjęcie do Bursy Szkolnej na rok 2021/2022.

 

Jednocześnie informujemy, iż Bursa Szkolna Nr 2 w Szczecinku działa w dwóch lokalizacjach: przy ul. Mickiewicza 2 oraz ul. Wiatraczna 1. Osoby, które w roku szkolnym 2021/2022 rozpoczną naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Elżbiety będą przyjmowane do pomieszczeń bursy funkcjonujących przy ul. Wiatracznej.

 

Decyzję o przyjęciu uczniów do Bursy Szkolnej Nr 2 w Szczecinku podejmie Komisja Kwalifikacyjna powołana przez Dyrektora Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - Zespołu Placówek Oświatowych w Szczecinku.

 

O wynikach rekrutacji każda z osób składających deklarację zostanie poinformowana indywidualnie.

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem CEEiRJ, pod nr.: 94 712 88 00.

 

UWAGA

Wychowanków, którzy chcą kontynuować pobyt w Bursie Szkolnej nr 2 w Szczecinku w roku szkolnym 2021/2022 prosimy o wypełnienie deklaracji pobytu (dostępne niżej - inna dla osób pełnoletnich!) i odesłanie jej w wersji elektronicznej na adres sekretariat@eco.szczecinek.pl w nieprzekraczalnym terminie - do 30 lipca 2021 roku!

 

 

DO POBRANIA:

 

 

 

 

sponsorzy / partnerzy