Menu

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

24 - 09
2020
Złap oddech z CEEiRJ

Nowa wystawa eksponatów edukacyjnych w CEEiRJ

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Akwarystyczny świat w CEEiRJ

Już 9 grudnia w siedzibie szczecineckiego Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior odbędą się pierwsze warsztaty akwarystyczne, przeznaczone dla dzieci i młodzieży. To początek cyklu zajęć, który poprowadzi nasz wyjątkowy gość.

 

Paweł Czapczyk - bo o nim mowa, to wielki pasjonat akwarystyki i fotografii, redaktor naczelny Magazynu Akwarium i przyjaciel naszej Placówki. Wielokrotnie odwiedzał nas, opisując CEEiRJ w wydawanym przez siebie Magazynie, a także dzielił się z nami wyjątkowo cennymi wskazówkami i radami akwarystycznego wyjadacza. Teraz Pawła poznacie i Wy.

 

Już 9 grudnia odbędą się pierwsze warsztaty akwarystyczne, na których zaproszona przez nas młodzież pozna tajniki wyjątkowego - wodnego świata fauny i flory, kryjącego się w domowych akwariach. To jednak nie wszystko! Przyjazd Pawła Czapczyka, to zapowiedź cyklu spotkań, planowanych na przyszły rok, w ramach Akademii Magazynu Akwarium Junior. Jego myślą przewodnią będzie zakładanie i pielęgnowanie domowych akwariów.

 

Śledźcie naszą stronę internetową i profil na FB, aby dowiedzieć się o szczegółach planowanych zajęć!

 

 

 

 

sponsorzy / partnerzy