Menu

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

11 - 03
2020
CEEiRJ zamknięte, jesteśmy na FB

Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Andrzejkowy wieczór w Bursie

Tegoroczne Andrzejki, to kolejna okazja do wspólnej zabawy i spotkania się w większym gronie także dla mieszkańców Bursy Szkolnej nr 2 w Szczecinku oraz zaproszonych, specjalnie na tę okoliczność gości. 30 listopada nasza młodzież świętowała Andrzejki w trakcie przygotowanej przez siebie uroczystości.

 

- Ten magiczny wieczór przyciągnął niemal wszystkich mieszkańców - mówi Hanna Świątek, wychowawca Bursy Szkolnej nr 2 w Szczecinku. - Mogli spędzić czas w pięknie przystrojonym otoczeniu, wśród świec, w towarzystwie przeuroczych wróżek, delektując się pysznym ciastem, babeczkami, a nawet - ciasteczkami z wróżbą. Nasi Wychowankowie i zaproszeni przez nich goście, dzięki rozmaitym przepowiedniom, mogli dowiedzieć się co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Ten magiczny klimat sprawił, że mogliśmy przenieść się w świat czarów, z którego nie chciało się wracać…

 

Młodzież po raz kolejny udowodniła, że zarówno pokłady dobrego humoru, a także dystansu do samych siebie nie mają granic. Następne Andrzejki za rok!

 

 

tekst: Marcin Tadzik, CEEiRJ 2017
foto: Beata Piątkiewicz, CEEiRJ 2017

 

 

sponsorzy / partnerzy