Menu

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

15 - 10
2020
Żeglarze z symulatorem

Nowa poziom szkolenia żeglarzy w CEEiRJ

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Bursa dla maturzystów

W związku z decyzją Starosty Szczecineckiego dotyczącą uruchomienia Bursy Szkolnej Nr 2 w Szczecinku w czasie pisemnych egzaminów maturalnych informujemy, iż bursa będzie czynna od dnia 7 czerwca (niedziela) od godz. 18.00 do dnia 10 czerwca (środa) do godz. 18.00.

Osoby, które zgłosiły chęć zamieszkania w bursie w ww. okresie prosimy o zapoznanie się z umieszczoną poniżej „Procedurą funkcjonowania Bursy Szkolnej Nr 2 w Szczecinku w związku z ogłoszeniem stanu epidemii” i bezwzględne stosowanie zawartych tam zasad przez cały okres pobytu w bursie.

 

WAŻNE!!!

Prosimy o wypełnienie i następnie odesłanie na adres email: r.was@eco.szczecinek.pl umieszczonej poniżej ankiety (może być w formie skanu, zdjęcia, pliku WORD lub PDF) do 5 czerwca b.r. lub o przywiezienie wypełnionej ankiety w dniu zakwaterowania tj. 7 czerwca (niedziela).

Osoby, które dotychczas nie mieszkały w Bursie Szkolnej Nr 2 w Szczecinku prosimy o przywiezienie własnej pościeli (prześcieradło, poszewka na kołdrę i poduszkę) oraz własnego kubka i ewentualnie sztućców.

 

 

DO POBRANIA:

 

 

 

sponsorzy / partnerzy