Menu

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

24 - 09
2020
Złap oddech z CEEiRJ

Nowa wystawa eksponatów edukacyjnych w CEEiRJ

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

CEEiRJ - zamknięte!

Zgodnie z zarządzeniem premiera Mateusza Morawieckiego od jutra, 12 marca 2020 r., przez najbliższe dwa tygodnie, odwołane zostają wszelkie zajęcia, zaplanowane dla grup oraz osób indywidualnych w szczecineckim Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior. Odwołane zostają także wszystkie zajęcia w ramach sekcji pozalekcyjnych.

Zamknięta zostaje także Bursa Szkolna nr 2 w Szczecinku.

 

W związku z przerwą w zajęciach edukacyjnych, a co za tym idzie - ograniczonym funkcjonowaniem w tym okresie CEEIRJ-ZPO w Szczecinku informujemy, iż mieszkańcy Bursy, którzy chcą odebrać swoje rzeczy (zeszyty, podręczniki, rzeczy osobiste, itp.) z pokoi zarówno na ul. Mickiewicza jak i na ul. Wiatracznej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 94 712 88 00 codziennie w godzinach od 8 do 12 w celu ustalenie terminu odbioru rzeczy.

 

Kochani miłośnicy przyrody, wychodząc Wam naprzeciw postanowiliśmy uruchomić nasze krótkie lekcje on-line. Materiały przygotujemy w ramach krótkich i ciekawych filmików. Znajdziecie je na naszym kanale na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniecie banner na dole tego artykułu.

 

Zobaczcie pierwszy z nich i poszukajcie odpowiedzi na pytanie: co łączy: egipskiego Faraona, rzymskiego Cesarza, krowę i miasto Wrocław?

 

 

 

sponsorzy / partnerzy