Menu

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

24 - 09
2020
Złap oddech z CEEiRJ

Nowa wystawa eksponatów edukacyjnych w CEEiRJ

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Kłopotliwe sąsiedztwo - zaproszenie

Już w najbliższy piątek, 22 listopada 2019 r. w siedzibie szczecineckiego Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior odbędzie się kolejna - wyjątkowa konferencja, poświęcona zwierzętom z naszego najbliższego otoczenia.

 

Kłopotliwe sąsiedztwo, ASF - to konferencja o dwóch blokach tematycznych. Pierwszy z nich będzie poświęcony trzem gatunkom zwierząt, żyjących w bezpośrednim sąsiedztwie, a których byt wciąż owiany jest wieloma mitami, półprawdami i pytaniami, na które nie do końca znamy odpowiedzi. Zapraszamy do poznania z bliska świata: wilka, bobra oraz kormorana. Nasi eksperci przygotowani są na najtrudniejsze pytania!

 

Drugi blok tematyczny, to ASF (Afrykański Pomór Świń). Niestety, potwierdzają się najgorsze obawy - choroba dotarła na tereny Polski zachodniej. Kolejne przypadki chorych zwierząt pokazują, że czas najwyższy poznać dogłębnie ten trudny temat.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 10.00 do siedziby Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku, mieszczącym się przy ul. Mickiewicza 2.

 

 

 

                  

 

 

sponsorzy / partnerzy