Menu

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

30 - 11
2020
Bieżące opłaty – ważne informacje

Sprawdź informacje dot. opłat za Bursę

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

RevitaLife 2019 za nami!

Problemy z czystością i ilością wód, powody ich występowania, a także różnorodne metody radzenia sobie z nimi - tak w skrócie można opisać tematykę rozmów, wykładów, a także burzliwych dyskusji, toczących się w trakcie trzeciej edycji szczecineckiej Konferencji Naukowej „RevitaLife 2019”, odbywającej się w tych dniach w szczecineckim Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - ZPO w Szczecinku.

Przed zaproszonymi gośćmi swoje referatywygłosiła czołówka krajowych specjalistów, zajmujących się na co dzień tematyką czystości wód, a także innych zjawisk, towarzyszących zabiegom rewitalizacyjnym, rekultywacyjnym i badawczym.

Organizatorzy serdecznie dziękują zaproszonym Gościom za udział w Konferencji. Ogromne podziękowania kierujemy także do Prelegentów, których wiedza, doświadczenie i poświęcenie pracy naukowej zasługują na nasz najwyższy szacunek. Dziękujemy Staroście Szczecineckiemu - Panu Krzysztofowi Lisowi, a także Urzędowi Miasta w Szczecinku. Do zobaczenia w 2020 roku!

 

WAŻNE!

Dzięki uprzejmości naszych Prelegentów - udostępniamy Państwu materiały, wykorzystywane w trakcie referatów i prezentacji.

Informujemy, iż zawarte w nich dane, fotografie, filmy i inne materiały objęte są prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność ich autorów. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów do celów innych niż dydaktyka, a także dalsza publikacja i inne formy przetwarzania zawartych w nich informacji wymagają każdorazowo zgodny autorów.

 

 

tekst, foto: Marcin Tadzik, CEEiRJ 2019

 

 

sponsorzy / partnerzy