Menu

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

11 - 03
2020
CEEiRJ zamknięte, jesteśmy na FB

Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Witajcie w Bursie!

W miniony poniedziałek, 2 października 2017 r. w obiektach szczecineckiego Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior odbyły się pierwsze w historii otrzęsiny, czyli humorystyczne powitanie młodych mieszkańców Bursy Szkolnej nr 2.

 

- Nasza zabawa miała przede wszystkim charakter integracyjny - mówi Radosław Wąs, dyrektor CEEiRJ. - Młodzież bawiła się świetnie, złożyła ślubowanie i straciła „kocie” ogonki. Niestety pogoda nieco pokrzyżowała nam plany i wieczorne ognisko nie doszło do skutku, ale w jego miejsce przygotowaliśmy wspólną kolację przy grillu.

 

- Z tego miejsca jeszcze raz witam serdecznie wszystkich naszych młodych mieszkańców. Mam nadzieję, że już zawsze będziecie się u nas czuli dobrze, a uśmiechy, których nie brakowało w poniedziałek będą Wam towarzyszyły każdego dnia pobytu w Bursie - kończy Radosław Wąs.

 

Spieszymy poinformować i zarazem uspokoić wszystkich malkontentów - działając zawsze z myślą o tym, by nie szkodzić naturze - zapewniamy, iż tego dnia żaden „kotek” nie ucierpiał.

 

 

tekst:: Marcin Tadzik, CEEiRJ 2017

foto:: Radosław Wąs & Beata Piątkiewicz, CEEiRJ 2017

 

 

sponsorzy / partnerzy