Menu

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

24 - 09
2020
Złap oddech z CEEiRJ

Nowa wystawa eksponatów edukacyjnych w CEEiRJ

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Wyniki rekrutacji 2020

W procesie rekrutacji wpłynęło 35 wniosków o przyjęcie do Bursy Szkolnej nr 2 w Szczecinku na rok szkolny 2020/2021, natomiast Bursa dysponowała 32 wolnymi miejscami. Wnioski pochodziły od kandydatów mieszkających na stałe na terenie następujących powiatów: 14 wniosków z powiatu drawskiego, 7 wniosków z powiatu bytowskiego, 5 wniosków z powiatu szczecineckiego, 5 wniosków z powiatu świdwińskiego, 2 wnioski z powiatu koszalińskiego, 1 wniosek z powiatu człuchowskiego, 1 wniosek z powiatu złotowskiego. Osoby, które złożyły wnioski o przyjęcie do bursy otrzymają pismo o wyniku rekrutacji wraz z informacjami dotyczącymi zakwaterowania - lista osób przyjętych w załączeniu. Natomiast osoby, które nie zostały przyjęte znalazły się na liście rezerwowej i mogą zostać przyjęte w przypadku zwolnienia miejsca w bursie.

 

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z Wytycznymi MEN, MZ i GIS dotyczących funkcjonowania placówek oświatowych w czasie pandemii COVID 19 w bursie od 1 września b.r. będzie obowiązywał regulamin regulujący zasady przebywania w bursie wychowanków, z którym wychowankowie zostaną zapoznani, a który będą musieli bezwzględnie przestrzegać. Ponadto każdy z wychowanków przy zakwaterowaniu będzie zobowiązany wypełnić specjalną ankietę.

 

Komisja kwalifikacyjna podjęła również decyzję o przeniesieniu za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce 24 wychowanków z pomieszczeń bursy zlokalizowanych na ul. Wiatracznej 1 do pomieszczeń bursy zlokalizowanych na ul. Mickiewicza 2 – lista osób przeniesionych w załączeniu. Jednocześnie osoby te informujemy, iż na ul. Mickiewicza 2 nie będzie możliwości korzystania z kuchni i lodówki, a co za tym idzie przygotowywania posiłków we własnym zakresie oraz przywożenia produktów żywnościowych wymagających przechowywania w niskich temperaturach, będzie natomiast możliwość skorzystania z posiłków (śniadanie, obiad i kolacja), które będą wydawane na miejscu w stołówce od poniedziałku do piątku (tylko śniadanie).

 

Zakwaterowanie w bursie zarówno na ul. Mickiewicza 2 jak i ul. Wiatracznej 1 będzie możliwe 31 sierpnia b.r. (poniedziałek) od godziny 18. Wychowanek powinien posiadać ze sobą następujące rzeczy:

  • pościel (prześcieradło, poszewkę na kołdrę i poszewkę na poduszkę),
  • ręcznik,
  • przybory toaletowe.

 

W dniu zakwaterowania w Bursie będą obecni Dyrektor Bursy oraz Wychowawcy.

Jednocześnie informuję, iż ze względu na przepisy p-poż. w pokojach, w których będą przebywać wychowankowie obowiązuje zakaz używania urządzeń elektrycznych takich jak: grzejniki elektryczne, grzałki, żelazka, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, kuchenki, kuchenki mikrofalowe, itp., w związku z powyższym prosimy o nie przywożenie do bursy ww. urządzeń. Wychowankowie będą mieli możliwość skorzystania z czajnika elektrycznego, kuchenki mikrofalowej i opiekacza do kanapek będącego na stanie bursy, a w przypadku osób zakwaterowanych na ul. Wiatracznej 1 z aneksu kuchennego.

 

 

DO POBRANIA:

 

tekst: Radosław Wąs, CEEiRJ 2020

 

 

sponsorzy / partnerzy