Menu

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

15 - 10
2020
Żeglarze z symulatorem

Nowa poziom szkolenia żeglarzy w CEEiRJ

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Złap oddech z CEEiRJ

Już jest! Długo wyczekiwana niespodzianka dla najmłodszych uczestników zajęć w szczecineckim Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior została udostępniona do zwiedzania. Najnowsza wystawa „Złap oddech” dostępna będzie dla grup zorganizowanych, planujących wizytę w naszej Placówce niemal do końca roku 2020.

Jak wiatr zapala światło w Twoim mieszkaniu? Jak dbać o środowisko, wykorzystując naturalną energię? Jak tlen doprowadził do powstania życia? Co się dzieje, kiedy organizm wdycha zanieczyszczenia? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi edukatorzy, w trakcie zajęć, które czekają na Was jesienią 2020 roku.

Wystawa, to 6 nowoczesnych eksponatów, edukujących poprzez najbardziej naturalną metodę nauki, czyli doświadczenia i zabawę. Dzięki przystępnej i nowoczesnej formie łatwo można poczuć tematykę „na własnej skórze”. Wystawie towarzyszą gry i zabawy edukacyjne, pozwalające zgłębić sekrety, niewidoczne gołym okiem.

Warto zaznaczyć, że Szczecinek otwiera wielką trasę wystawy po Polsce, zaplanowaną aż do końca 2021 roku. Na liście miast, do których zawitają te wyjątkowe eksponaty znalazły się: Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Ciechanów, Warszawa, Zielona Góra, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Tarnów oraz Rzeszów.

Elementy wystawy dostarczyła firma Logic Gate, jeden z krajowych liderów w produkcji eksponatów interaktywnych i innowacyjnych pomocy edukacyjnych, a montaż finansowy możliwy był dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Dziękujemy!

 

 

tekst, foto: Marcin Tadzik, CEEiRJ 2020

 

 

sponsorzy / partnerzy