Menu
A
A
A
A
A
A

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

22 - 09
2022
Wędkarska rywalizacja na Kopernika!

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Problemy z czystością, a także ilością wód, powody ich występowania, a także różnorodne metody radzenia sobie z nimi - tak w skrócie można opisać tematykę tegorocznych rozmów, wykładów oraz dyskusji, toczących się w trakcie czwartej edycji szczecineckiej Konferencji Naukowej „RevitaLife 2021”, odbywającej się w tych dniach w szczecineckim Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - ZPO w Szczecinku.

 

Przed zaproszonymi gośćmi swoje referaty wygłosiła czołówka krajowych specjalistów, zajmujących się na co dzień tematyką jakości wód, a także zjawisk, towarzyszących zabiegom rewitalizacyjnym, rekultywacyjnym i badawczym.

 

Tegoroczna edycja Konferencji odbywała się po raz czwarty. Przypadła ona jednak na rok, w którym nasza Placówka obchodzi swoje pięciolecie, co okazało się doskonałą okazją do wręczenia certyfikatów „Nasz Przyjaciel”, którymi dyrektor CEEiRJ, Pan Radosław Wąs postanowił uhonorować osoby oraz organizacje, które w sposób szczególny wpisały się w naszą krótką historię.

 

Certyfikaty „Nasz Przyjaciel” otrzymali:

  • Małgorzata Golińska / Wiceminister Klimatu i Środowiska,
  • Krzysztof Lis / Starosta Szczecinecki,
  • Daniel Rak / Burmistrz Miasta Szczecinek,
  • prof. dr hab. inż. Stanisław Podsiadłowski / Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu,
  • prof. dr hab. inż. Robert Czerniawski / Uniwersytet Szczeciński,
  • prof. dr hab. Ryszard Gołdyn / Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
  • prof. dr hab. inż. Tomasz Heese / Politechnika Koszalińska,
  • dr Sebastian Szklarek / Świat Wody
  • Łukasz Bryl / Prote – Technologie dla środowiska,
  • Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna.

 

Organizatorzy serdecznie dziękują zaproszonym Gościom za udział w Konferencji. Ogromne podziękowania kierujemy także do Prelegentów, których wiedza, doświadczenie i poświęcenie pracy naukowej zasługują na nasz najwyższy szacunek. Dziękujemy Staroście Szczecineckiemu - Panu Krzysztofowi Lisowi, a także Urzędowi Miasta w Szczecinku. Dziękujemy niezawodnej Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej oraz Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku, a także Panu Andrzejowi Konieczyńskiemu „Topfan”.

Do zobaczenia w 2022 roku!

 

WAŻNE!

Dzięki uprzejmości naszych Prelegentów - udostępniamy Państwu materiały, wykorzystywane w trakcie referatów i prezentacji.

Informujemy, iż zawarte w nich dane, fotografie, filmy i inne materiały objęte są prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność ich autorów. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów do celów innych niż dydaktyka, a także dalsza publikacja i inne formy przetwarzania zawartych w nich informacji wymagają każdorazowo zgodny autorów.

 

 

tekst, foto: Marcin Tadzik, CEEiRJ 2021

 

 

sponsorzy / partnerzy