Menu
A
A
A
A
A
A

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

10 - 05
2024
Wyprawa odkrywców 2024

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

RevitaLife 2022 za nami!

Tematy, związane z bieżacym monitoringiem stanu wód, ich ilością, sinicami i powodami ich występowania, a także różnorodne metody radzenia sobie z występującymi problemami - tak w skrócie można opisać tematykę tegorocznych rozmów, wykładów oraz dyskusji, toczących się w trakcie piątej edycji szczecineckiej Konferencji Naukowej „RevitaLife 2022”, odbywającej się w tych dniach w szczecineckim Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - ZPO w Szczecinku.

 

Przed zaproszonymi gośćmi swoje referaty wygłosiła czołówka krajowych specjalistów, zajmujących się na co dzień tematyką jakości wód, a także zjawisk, towarzyszących zabiegom rewitalizacyjnym, rekultywacyjnym i badawczym. Wśród tematów znalazły się także zagadnienia, związane z obecnym stanem Odry oraz innych rzek i jezior Pojezierza Drawskiego.

 

Tegoroczna edycja Konferencji odbywała się już po raz piąty. To nasz mały jubileusz. Tym bardziej miło nam było dowiedzieć się, iż nasze wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem Minister Klimatu i Środowiska oraz Głównego Konserwatora Przyrody.

 

Organizatorzy serdecznie dziękują zaproszonym Gościom za udział w Konferencji. Ogromne podziękowania kierujemy przede wszystkim do Prelegentów, których wiedza, doświadczenie i poświęcenie pracy naukowej zasługują na nasz najwyższy szacunek.

Dziękujemy Staroście Szczecineckiemu - Panu Krzysztofowi Lisowi, a także Burmistrzowi Miasta Szczecinek, Panu Danielowi Rakowi, a także Pani Bogumile Rybińskiej ze szczecineckiego Urzędu Miasta. Wielkie podziękowania kierujemy do Dyrektora Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, Pana Marka Subocza.

Serdecznie dziękujemy niezawodnej Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej oraz Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku.

 

Do zobaczenia w 2023 roku!

 

WAŻNE!

Dzięki uprzejmości naszych Prelegentów - udostępniamy Państwu materiały, wykorzystywane w trakcie referatów i prezentacji.

Informujemy, iż zawarte w nich dane, fotografie, filmy i inne materiały objęte są prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność ich autorów. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów do celów innych niż dydaktyka, a także dalsza publikacja
i inne formy przetwarzania zawartych w nich informacji wymagają każdorazowo zgodny autorów.

 

 

tekst, foto: Marcin Tadzik, CEEiRJ 2022

 

 

sponsorzy / partnerzy