Menu
A
A
A
A
A
A

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

29 - 05
2023
Nabór do bursy 2023/24

Rusza rekrutacja do Bursy na rok szkolny 2023/2024

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Wyniki rekrutacji 2022

Wszystkich zainteresowanych informujemy, iż zakończył się proces rekrutacji do Bursy Szkolnej na rok szkolny 2022/2023. W procesie rekrutacji wpłynęło 65 kompletnych wniosków (na 34 wolne miejsca). Osoby, które złożyły wnioski o przyjęcie do Bursy otrzymają pismo o wyniku wraz z informacjami dotyczącymi zakwaterowania - lista osób przyjętych w załączeniu. Wszyscy, którzy nie zostali przyjęci - znaleźli się na liście rezerwowej i mogą zostać przyjci w przypadku zwolnienia miejsca w Bursie.

 

Jednocześnie informujemy, iż osoby nieprzyjęte mają możliwość znalezienia zakwaterowania także w internatach:

  • Zespołu Szkół Technicznych, mieszczącego się przy ul. Koszalińskiej,
  • Zespołu Szkół nr 1 im. KEN, mieszczącego się przy ul. Szczecińskiej.

 

Zakwaterowanie w bursie zarówno przy ul. Mickiewicza 2 jak i ul. Wiatracznej 1 będzie możliwe 31 sierpnia b.r. (środa) od godziny 18. Wychowanek powinien posiadać ze sobą następujące rzeczy:

  • pościel (prześcieradło, poszewkę na kołdrę i poszewkę na poduszkę),
  • ręcznik,
  • przybory toaletowe.

 

W dniu zakwaterowania w Bursie obecni będą: dyrektor Bursy oraz wychowawcy.

 

Jednocześnie informujemy, iż ze względu na przepisy p-poż. w pokojach obowiązuje zakaz używania urządzeń elektrycznych takich jak: grzejniki elektryczne, grzałki, żelazka, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, kuchenki elektryczne i indukcyjne, kuchenki mikrofalowe, itp. W związku z powyższym prosimy o nie przywożenie ze sobą ww. urządzeń. Wychowankowie będą mieli możliwość skorzystania z czajnika elektrycznego, kuchenki mikrofalowej i opiekacza do kanapek, będącego na stanie Bursy, a w przypadku osób zakwaterowanych przy ul. Wiatracznej 1 z aneksu kuchennego.

 

 

DO POBRANIA:

 

tekst: Marcin Tadzik, CEEiRJ 2022

 

 

 

sponsorzy / partnerzy