Menu
A
A
A
A
A
A

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

17 - 06
2024
Wyprawa Odkrywców 2024 za nami!

Fantastyczna zabawa Odkrywców

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

RevitaLife 2023 za nami!

Tematy, związane z bieżacym monitoringiem stanu wód, ich ilością, rewildingiem oraz aspektom, związanym z tym ciekawym zabiegiem, a także różnorodne metody radzenia sobie z występującymi problemami - tak w skrócie można opisać tematykę tegorocznych rozmów, wykładów oraz dyskusji, toczących się w trakcie kolejnej edycji szczecineckiej Konferencji Naukowej „RevitaLife 2023”, odbywającej się pod koniec 2023 rokuw szczecineckim Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - ZPO w Szczecinku. Tegoroczna edycja Konferencji odbywała się już po raz szósty. 

Przed zaproszonymi gośćmi swoje referaty wygłosiła czołówka krajowych specjalistów, zajmujących się na co dzień tematyką jakości wód, a także zjawisk, towarzyszących zabiegom rewitalizacyjnym, rekultywacyjnym i badawczym. Wśród tematów znalazły się także zagadnienia, związane z obecnym stanem Odry oraz innych rzek i jezior Pojezierza Drawskiego.

Organizatorzy serdecznie dziękują zaproszonym Gościom za udział w Konferencji. Ogromne podziękowania kierujemy przede wszystkim do Prelegentów, których wiedza, doświadczenie i poświęcenie pracy naukowej zasługują na nasz najwyższy szacunek.

Wielkie podziękowania kierujemy do Starosty Szczecineckiego - Pana Krzysztofa Lisa oraz do Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Już dziś cieszymy się na myśl, że przygotowujemy kolejną edycję naszego przedsięwzięcia. Pragniemy jednak uchylić rąbka tajemnicy! Tegoroczna Konferencja odbędzie się już w czerwcu, w nieco rozbudowanej i wydaje się nam - dużo bogatszej konwencji. Już wkrótce podzielimy się z Państwem szczegółami naszego pomysłu, ale planujemy połączyć dwa przedsięwzięcia, występujące dotychczas osobno w jedno, z wyjątkowo ciekawą i rozbudowaną ofertą naukową.

 

WAŻNE!

Dzięki uprzejmości naszych Prelegentów - udostępniamy Państwu materiały, wykorzystywane w trakcie referatów i prezentacji.

Informujemy, iż zawarte w nich dane, fotografie, filmy i inne materiały objęte są prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność ich autorów. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów do celów innych niż dydaktyka, a także dalsza publikacja
i inne formy przetwarzania zawartych w nich informacji wymagają każdorazowo zgodny autorów.

 

 

Marcin Tadzik, CEEiRJ 2024

 

 

sponsorzy / partnerzy