Menu

NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

10 - 12
2019
Młody Technik na Turnieju

VIII Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych
w Szczecinku

Nasz zespół

 

Centrum Edukacji Ekologicznej
i Rewitalizacji Jezior
Zespół Placówek Oświatowych w Szczecinku

ul. Mickiewicza 2
78-400 Szczecinek

 

sekretariat

Beata Piątkiewicz
tel. 94 712 88 00
e-mail sekretariat@eco.szczecinek.pl

 

dyrektor placówki

Radosław Wąs
e-mail r.was@eco.szczecinek.pl

 

główny księgowy

Joanna Kosmala
e-mail j.kosmala@eco.szczecinek.pl

 

kierownik gospodarczy

Daniel Tabaka
e-mail d.tabaka@eco.szczecinek.pl

 

inspektor ds. promocji i administracji

Marcin Tadzik
e-mail m.tadzik@eco.szczecinek.pl

 

kadry

Izabella Tabaka
e-mail i.tabaka@eco.szczecinek.pl

 

nauczyciele / instruktorzy

dr Wioletta Michalska
e-mail w.michalska@eco.szczecinek.pl

mgr Alina Mazur
e-mail a.mazur@eco.szczecinek.pl

mgr Robert Jasek
mgr Beata Bibik
mgr Lech Chwedczuk
mgr Jarosław Dywizjusz
mgr inż. Sebastian Pieńkowski
Wojciech Reperowicz

 

wychowawcy Bursy Szkolnej

Małgorzata Fierek
Paweł Huczko
Barbara Jamińska
Joanna Karniewicz
Małgorzata Kwiatkowska
Ewelina Obłoza
Magdalena Pieńkowska
Hanna Świątek

e-mail bursa@eco.szczecinek.pl

 

serwis

Grażyna Filanowska
Anna Grodzińska

Angelika Janusz
Grzegorz Pytel

 

 

sponsorzy / partnerzy